Int nej. #209444
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
XGO Dynamic 25
Loading ...
(man. 01.06.2026, 09.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | XGO |
| Kategori | Alkove |
| Model | Dynamic 25 |
| Første registrering | 11/2016 |
| Kilometerstand | 62.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2299 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.626 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Mørklægningsgardinet på bagsiden af sengen til cykelholderen sidder fast
Placering
Tyskland, Hamburg
Postcode: 22393
Afstand:
... km
Int nej. #209444
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
XGO Dynamic 25
Loading ...
(man. 01.06.2026, 09.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.