Int nej. #213151
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
XGO Dynamic
Loading ...
(man. 27.04.2026, 12.34)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | XGO |
| Kategori | Alkove |
| Model | Dynamic |
| Første registrering | 12/2014 |
| Kilometerstand | 120.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2299 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| ESP | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lette defekter efter haglskader på motorhjelmen eller på 2 plastdele.
Placering
Østrig, Innsbruck
Postcode: 6020
Afstand:
... km
Int nej. #213151
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
XGO Dynamic
Loading ...
(man. 27.04.2026, 12.34)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.