Int nej. #209293
Aktiv
XGO 68p
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 09.59)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | XGO |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | 68p |
| Første registrering | 12/2021 |
| Kilometerstand | 33.300 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.005 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| ESP | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Opvarmningen skal styres via en ekstra kontakt, ikke via displayet.
Placering
Tyskland, Aurich
Postcode: 26605
Afstand:
... km
Int nej. #209293
Aktiv
XGO 68p
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 09.59)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.