Int nej. #227508
Aktiv
Westfalia Sven Hedin
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 15.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserveret pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Westfalia |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Sven Hedin |
| Modell | Sven Hedin |
| Første registrering | 10/2018 |
| Kilometerstand | 243.680 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.986 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Markisens stof er revet i stykker.
Markisen er til stede, men er blevet fjernet fra køretøjet!
Skader
Placering
Tyskland, Geestland
Postcode: 27607
Afstand:
... km
Int nej. #227508
Aktiv
Westfalia Sven Hedin
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 15.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserveret pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.