Int nej. #223156
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Weinsberg Toskana
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 09.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Weinsberg |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Toskana |
| Modell | Toskana |
| Første registrering | 06/1996 |
| Kilometerstand | 200.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 60 kW (82 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.670 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Kamera |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Vandsystemet og gassystemet er endnu ikke blevet tjekket af mig. Autocamperen er 30 år gammel og i god stand, men der er selvfølgelig synlig slitage i forhold til dens alder.
Placering
Tyskland, Mützlitz
Postcode: 14715
Afstand:
... km
Int nej. #223156
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Weinsberg Toskana
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 09.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.