Int nej. #202277
Mulighed for at købe
Weinsberg Ti 700 MG
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 13.36)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Weinsberg |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Ti |
| Modell | 700 MG |
| Første registrering | 04/2012 |
| Kilometerstand | 97.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.430 mm |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Meget lille aluminiumsskade over den bageste højre garageport.
Skader
Placering
Tyskland, Fluterschen
Postcode: 57610
Afstand:
... km
Int nej. #202277
Mulighed for at købe
Weinsberg Ti 700 MG
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 13.36)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.