Int nej. #211569
Mulighed for at købe
Weinsberg Meteor 690MR
Denne auktion er udløbet (tors. 16.04.2026, 22.00)
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Weinsberg |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Meteor |
| Modell | 690MR |
| Første registrering | 04/2002 |
| Kilometerstand | 92.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 4.476 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Bayern - Schönsee
Postcode: 92539
Afstand:
... km
Int nej. #211569
Mulighed for at købe
Weinsberg Meteor 690MR
Denne auktion er udløbet (tors. 16.04.2026, 22.00)
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.