Int nej. #222271
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Weinsberg Fiat ducato
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 16.16)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Weinsberg |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Fiat ducato |
| Første registrering | 07/1993 |
| Kilometerstand | 185.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | 75vnzh |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.800 kg |
| Længde i mm | 5.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, USB-forbindelse |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Nederlandene, Lievelde
Postcode: 7137 MV
Afstand:
... km
Int nej. #222271
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Weinsberg Fiat ducato
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 16.16)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.