Int nej. #206040
Mulighed for at købe
Weinsberg CaraHome 700 DG
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 13.42)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Weinsberg |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | CaraHome |
| Modell | 700 DG |
| Første registrering | 05/2018 |
| Kilometerstand | 61.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Forskydning i cm³ | 115 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.200 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Markise havde en storm Skade er repareret
Placering
Tyskland, Bockenem
Postcode: 31167
Afstand:
... km
Int nej. #206040
Mulighed for at købe
Weinsberg CaraHome 700 DG
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 13.42)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.