Int nej. #218759
Mulighed for at købe
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Denne auktion er udløbet (ons. 29.04.2026, 13.09)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Weinsberg |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | CaraCore |
| Modell | 700 MEG |
| Første registrering | 02/2024 |
| Kilometerstand | 42.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.090 kg |
| Længde i mm | 7.410 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bagkofanger og bule bagest til højre
Skader
Placering
Tyskland, Alheim
Postcode: 36211
Afstand:
... km
Int nej. #218759
Mulighed for at købe
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Denne auktion er udløbet (ons. 29.04.2026, 13.09)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.