Int nej. #138415
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Weinsberg |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | CaraCore |
| Modell | 700 MEG |
| Første registrering | 08/2025 |
| Kilometerstand | 800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
WSS er utæt, vil blive udskiftet, er i gang.
Skader
Placering
Tyskland, Waldsee
Postcode: 67165
Afstand:
... km
Int nej. #138415
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.