Int nej. #222688
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Weinsberg CaraCompact 600 MF Pepper
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 09.51)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Weinsberg |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | CaraCompact |
| Modell | 600 MF Pepper |
| Første registrering | 08/2020 |
| Kilometerstand | 32.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.750 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Kleinmachnow
Postcode: 14532
Afstand:
... km
Int nej. #222688
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Weinsberg CaraCompact 600 MF Pepper
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 09.51)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.