Int nej. #220363
Aktiv
Weinsberg CaraBus 601 MQ
Loading ...
(man. 04.05.2026, 09.34)
Tilgængelighed: 22. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Weinsberg |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | CaraBus 601 |
| Modell | MQ |
| Første registrering | 08/2017 |
| Kilometerstand | 70.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ca. 15 cm lang revne i brusekarret (vi forseglede den kun med pansertape, hvilket var nok indtil videre)
Fluenet på skydedøren sætter sig fast fra tid til anden - ikke et problem
Dometic toiletskydeklap defekt (ingen effekt på toiletbrug)
Placering
Tyskland, Mörfelden-Walldorf
Postcode: 64546
Afstand:
... km
Int nej. #220363
Aktiv
Weinsberg CaraBus 601 MQ
Loading ...
(man. 04.05.2026, 09.34)
Tilgængelighed: 22. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.