Int nej. #218712
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Volkswagen VW T6.1 Rhön-Camp Ultimate
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 16.00)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | VW T6.1 Rhön-Camp Ultimate |
| Første registrering | 07/2025 |
| Kilometerstand | 7.600 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.000 kg |
| Længde i mm | 4.904 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Kandel
Postcode: 76870
Afstand:
... km
Int nej. #218712
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Volkswagen VW T6.1 Rhön-Camp Ultimate
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 16.00)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.