Int nej. #156275
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Volkswagen T6 CustomBus
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 11.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T6 CustomBus |
| Første registrering | 11/2016 |
| Kilometerstand | 165.000 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 150 kW (204 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.800 kg |
| Længde i mm | 4.904 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Firehjulstræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Let parkeringsskade på højre dør, se billeder.
Skader
Placering
Tyskland, Laubach
Postcode: 35321
Afstand:
... km
Int nej. #156275
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Volkswagen T6 CustomBus
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 11.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.