Int nej. #219067
Mulighed for at købe
Volkswagen T5
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 14.09)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T5 |
| Første registrering | 07/2011 |
| Kilometerstand | 175.000 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.200 kg |
| Længde i mm | 5.235 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Sædevarme |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bremser bagpå
Skydedør med rullestyring
Skader på malingen
Placering
Tyskland, Mannheim
Postcode: 68199
Afstand:
... km
Int nej. #219067
Mulighed for at købe
Volkswagen T5
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 14.09)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.