Int nej. #213492
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Volkswagen T4 Westfalia California Beach
Loading ...
(man. 04.05.2026, 10.16)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T4 Westfalia California Beach |
| Første registrering | 06/1997 |
| Kilometerstand | 422.300 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 75 kW (102 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2461 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | 43HRTS |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.800 kg |
| Længde i mm | 4.789 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Alufælge | |
| Radio og lyd | Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Arm leuning bestuurders stoel is doorgezakt. (let at reparere)
Huishoud accu is aan vervanging toe.
Fordeleren skal udskiftes inden for 2 år
Klepje van de stekker aansluiting buiten is afgebroken
Placering
Nederlandene, Nijmegen
Postcode: 6535 RZ
Afstand:
... km
Int nej. #213492
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Volkswagen T4 Westfalia California Beach
Loading ...
(man. 04.05.2026, 10.16)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.