Int nej. #223387
Mulighed for at købe
Volkswagen T4 Camper
Denne auktion er udløbet (fre. 15.05.2026, 15.50)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T4 Camper |
| Første registrering | 03/1995 |
| Kilometerstand | 280.000 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 57 kW (77 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2370 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.800 kg |
| Længde i mm | 5.005 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Alufælge | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Truma gasvarmer kører kun på den høje indstilling (Truma E2400)
Placering
Tyskland, Büdingen
Postcode: 63654
Afstand:
... km
Int nej. #223387
Mulighed for at købe
Volkswagen T4 Camper
Denne auktion er udløbet (fre. 15.05.2026, 15.50)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.