Int nej. #118981
Solgt
Volkswagen Grand California 600
Auktionens afslutning: man. 14.07.2025, 09.40
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Grand California |
| Modell | 600 |
| Første registrering | 11/2020 |
| Kilometerstand | 32.800 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.980 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bule i skydedøren
Bule i bordpladen
Skader
Placering
Tyskland, Luckenwalde
Postcode: 14943
Afstand:
... km
Int nej. #118981
Solgt
Volkswagen Grand California 600
Auktionens afslutning: man. 14.07.2025, 09.40
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.