Int nej. #10785
Genforhandling
Volkswagen Grand California 600
Auktionens afslutning: tors. 21.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | Grand California 600 |
| Første registrering | 08/2020 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Klasse af forurenende stoffer | Euro 6d-TEMP |
| Miljømærke | 4 (grøn) |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Bredde i mm | 2.040 mm |
| Højde i mm | 3.000 mm |
| Køretøjets identifikationsnummer | ***************** |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Hoveddækkenes tilstand (vurdering) | godt |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
| Tilstand af andet sæt dæk (vurdering) | godt |
Udstyr
| ABS | |
| Fartpilot til afstand | |
| Airbag til forsædepassager | |
| Airbag til føreren | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Bakkestart-assistent | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Fjernlysassistent | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Advarsel om døsighed | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Tågelygte | |
| Nødbremseassistent | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Overvågning af dæktryk | |
| Servostyring | |
| Sædevarme | |
| Parkeringsvarmer | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Trin gik lidt i bremsen - tjekket og renset af VW og fundet OK - så det virker :)
MinbiRidser to steder på den forreste kofanger
Placering
Tyskland, Deggendorf
Postcode: 94469
Afstand:
... km
Int nej. #10785
Genforhandling
Volkswagen Grand California 600
Auktionens afslutning: tors. 21.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.