Int nej. #232757
Aktiv
Volkswagen Distance Wide
Loading ...
(man. 01.06.2026, 12.38)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Distance Wide |
| Modell | Distance Wide |
| Model | Karmann VW LT35 Distance Wide Gold |
| Første registrering | 09/1996 |
| Kilometerstand | 359.015 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Kamera |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Autocamperen er blevet brugt og vedligeholdt regelmæssigt og er i ærlig, god stand med normale tegn på brug på grund af sin alder.
Vandskade på loftsvinduet i badeværelset. Lækagen er blevet repareret.
Placering
Tyskland, Overath
Postcode: 51491
Afstand:
... km
Int nej. #232757
Aktiv
Volkswagen Distance Wide
Loading ...
(man. 01.06.2026, 12.38)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.