Int nej. #226566
Aktiv
Volkswagen California T5
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 14.25)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | California |
| Modell | T5 |
| Første registrering | 09/2012 |
| Kilometerstand | 120.000 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.300 kg |
| Længde i mm | 4.892 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Lichtenberg
Postcode: 95192
Afstand:
... km
Int nej. #226566
Aktiv
Volkswagen California T5
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 14.25)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.