Int nej. #216390
Genforhandling
Volkswagen California T3
Auktionens afslutning: man. 11.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | California |
| Modell | T3 |
| Første registrering | 09/1989 |
| Kilometerstand | 151.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motoreffekt i kW | 55 kW (75 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1499 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 4.850 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Brugstegn i overensstemmelse med alderen, men mindre. Meget lidt T3-typisk kantrust. Alt i alt i god stand
Skader
Placering
Tyskland, Mannheim
Postcode: 68259
Afstand:
... km
Int nej. #216390
Genforhandling
Volkswagen California T3
Auktionens afslutning: man. 11.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.