Int nej. #226547
Aktiv
Volkswagen California Beach 4Motion
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 14.10)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Volkswagen |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | California |
| Modell | Beach 4Motion |
| Første registrering | 04/2019 |
| Kilometerstand | 78.000 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 146 kW (199 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 7 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.080 kg |
| Længde i mm | 5.006 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille defekt på højre hjulkasse, revne i plastik på højre sidespejl (begrænser ikke funktionen)
Skader
Placering
Tyskland, Fronreute
Postcode: 88273
Afstand:
... km
Int nej. #226547
Aktiv
Volkswagen California Beach 4Motion
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 14.10)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.