Int nej. #208193
Aktiv
Vario Teschner 360 ME
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 12.54)
Tilgængelighed: 30. April 2026
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Vario |
| Kategori | Integreret |
| Model | Teschner 360 ME |
| Første registrering | 05/2006 |
| Kilometerstand | 98.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motoreffekt i kW | 178 kW (242 PS) |
| Forskydning i cm³ | 5883 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 14.000 kg |
| Længde i mm | 10.850 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Indvendig og udvendig renovering påkrævet,
Udtrækskontrol skal omprogrammeres, to utætte klemmer på aluminiumsvarmesystemet skal udskiftes.
Placering
Tyskland, Duisburg
Postcode: 47138
Afstand:
... km
Int nej. #208193
Aktiv
Vario Teschner 360 ME
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 12.54)
Tilgængelighed: 30. April 2026
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.