Int nej. #222815
Aktiv
TEC I Tec 650 G
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 13.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | TEC |
| Kategori | Integreret |
| Model | I Tec 650 G |
| Første registrering | 02/2013 |
| Kilometerstand | 66.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 6.810 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Støtte til lænden | |
| Partikelfilter |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Eigeltingen
Postcode: 78253
Afstand:
... km
Int nej. #222815
Aktiv
TEC I Tec 650 G
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 13.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.