Int nej. #213561
Aktiv
Sunlight V 60 Adventure Edition
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 09.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | V 60 |
| Modell | Adventure Edition |
| Første registrering | 02/2024 |
| Kilometerstand | 32.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.950 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
de originale sædebetræk, både for og bag, skal udskiftes helt (de er i øjeblikket dækket til)
Ridser/revner i mørklægningsgardinerne (i en af dem)
Piezo-tænderen virker, men nogle gange ikke første gang
Sort gummipakning på bagdøren er ridset
Nogle tegn på slitage/mærker i interiøret, et ved siden af køkkenoverfladen (se foto)
lille bule i bunden af bagenden, forårsaget af at bakke ind på en parkeringsplads
Skader
Placering
Tyskland, Hamburg
Postcode: 22419
Afstand:
... km
Int nej. #213561
Aktiv
Sunlight V 60 Adventure Edition
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 09.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.