Int nej. #222247
Mulighed for at købe
Sunlight T 68 Adventure Edition
Denne auktion er udløbet (man. 11.05.2026, 15.42)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | Adventure Edition |
| Første registrering | 04/2023 |
| Kilometerstand | 57.900 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
små ridser/afskrabninger på højre side af kroppen
Skader
Placering
Tyskland, Hagen
Postcode: 58135
Afstand:
... km
Int nej. #222247
Mulighed for at købe
Sunlight T 68 Adventure Edition
Denne auktion er udløbet (man. 11.05.2026, 15.42)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.