Int nej. #219426
Aktiv
Sunlight T 67 Adventure Edition
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 10.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | T 67 |
| Modell | Adventure Edition |
| Første registrering | 05/2025 |
| Kilometerstand | 12.600 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.310 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Berøringsskærm |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
3 små revner på bagkofangeren rent kosmetisk, ingen effekt på funktionen. Foto vedhæftet.
Soveværelsespaneler, nogle træpaneler løsnet på grund af en fjernet klæbestrimmel, kun visuel defekt. Foto vedhæftet.
Skader
Placering
Luxembourg, Luxemburg
Postcode: 1513
Afstand:
... km
Int nej. #219426
Aktiv
Sunlight T 67 Adventure Edition
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 10.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.