Int nej. #224983
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sunlight T 67 Adventure
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 09.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | T 67 |
| Modell | Adventure |
| Første registrering | 05/2025 |
| Kilometerstand | 12.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.029 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Jeg vil gerne nævne gennemsigtigt, at der er 2 små defekter på autocamperen.
1- Der er 3 små revner på den bageste kofanger, disse er rent kosmetiske og næppe mærkbare. En reparation eller udskiftning af kofangeren vil være forbundet med håndterbare omkostninger.
2- Overfladen på en træ-/spånpladebeklædning har løsnet sig en smule på grund af et klæbemiddel. Dette er kun visuelt og kan nemt repareres eller klistres over.
Skader
Placering
Luxembourg, Luxemburg
Postcode: 1513
Afstand:
... km
Int nej. #224983
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sunlight T 67 Adventure
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 09.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.