Int nej. #208607
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sunlight T 64
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.18)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | T 64 |
| Modell | T 64 |
| Første registrering | 03/2014 |
| Kilometerstand | 27.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Vilsbiburg
Postcode: 84137
Afstand:
... km
Int nej. #208607
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sunlight T 64
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.18)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.