Int nej. #224154
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sunlight Cliff 601 Adventure Edition
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 10.51)
Tilgængelighed: 31. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Cliff 601 |
| Modell | Adventure Edition |
| Første registrering | 03/2022 |
| Kilometerstand | 50.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Stenslag i forruden uden for synsfeltet
Skader
Placering
Tyskland, Hohnstein
Postcode: 01848
Afstand:
... km
Int nej. #224154
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sunlight Cliff 601 Adventure Edition
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 10.51)
Tilgængelighed: 31. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.