Int nej. #219012
Aktiv
Sunlight Cliff 601 Advance
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Cliff 601 Advance |
| Første registrering | 07/2023 |
| Kilometerstand | 17.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.998 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Små ridser på venstre baglygte og spoileren under baglygten,
Placering
Tyskland, Altdorf
Postcode: 90518
Afstand:
... km
Int nej. #219012
Aktiv
Sunlight Cliff 601 Advance
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.