Int nej. #227241
Aktiv
Sunlight Cliff 600 Adventure Edition
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 13.06)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Cliff 600 |
| Modell | Adventure Edition |
| Første registrering | 05/2023 |
| Kilometerstand | 78.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.999 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem, Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
- De to bagruder er let ridsede (blev rengjort en gang med sne, hvilket førte til ridserne)
- Temperaturindikatoren i displayet har snurret fra tid til anden i et par uger
- Indikatorglasset på det venstre sidespejl er revnet
- Indstigningshjælpen kan ikke længere forlænges siden slutningen af 2024
Placering
Tyskland, München
Postcode: 81373
Afstand:
... km
Int nej. #227241
Aktiv
Sunlight Cliff 600 Adventure Edition
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 13.06)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.