Int nej. #220210
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sunlight Cliff 600 Adventure Edition
Loading ...
(man. 04.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Cliff 600 |
| Modell | Adventure Edition |
| Første registrering | 11/2023 |
| Kilometerstand | 12.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.999 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| ESP | |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Bluetooth |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille bule på ydersiden
Hul i bordet (repareret)
Skader
Placering
Tyskland, Saarlouis
Postcode: 66740
Afstand:
... km
Int nej. #220210
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sunlight Cliff 600 Adventure Edition
Loading ...
(man. 04.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.