Int nej. #225736
Genforhandling
Sunlight Cliff 540
Auktionens afslutning: man. 18.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Cliff 540 |
| Modell | Cliff 540 |
| Første registrering | 04/2018 |
| Kilometerstand | 43.654 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.300 kg |
| Længde i mm | 5.413 mm |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Små buler øverst bag på bilen - se billeder. En navkapsel mangler.
Skader
Placering
Tyskland, Brücken-Hackpfüffel
Postcode: 06528
Afstand:
... km
Int nej. #225736
Genforhandling
Sunlight Cliff 540
Auktionens afslutning: man. 18.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.