Int nej. #95847
Solgt
Sunlight A
Auktionens afslutning: lør. 28.02.2026, 17.07
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | A |
| Modell | Unbekannt |
| Første registrering | 01/2012 |
| Kilometerstand | 99.491 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1956 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.495 kg |
| Længde i mm | 6.631 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Mönchengladbach
Postcode: 41069
Afstand:
... km
Int nej. #95847
Solgt
Sunlight A
Auktionens afslutning: lør. 28.02.2026, 17.07
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.