Int nej. #208168
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sunlight A 70
Loading ...
(ons. 01.04.2026, 11.54)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | A |
| Modell | 70 |
| Første registrering | 06/2024 |
| Kilometerstand | 31.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.250 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
To små buler på den venstre garageport
Skader
Placering
Tyskland, Weischlitz
Postcode: 08538
Afstand:
... km
Int nej. #208168
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sunlight A 70
Loading ...
(ons. 01.04.2026, 11.54)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.