Int nej. #202213
Genforhandling
Sunlight A 68
Auktionens afslutning: tirs. 12.05.2026, 12.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | A |
| Modell | 68 |
| Første registrering | 05/2024 |
| Kilometerstand | 10.200 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.600 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Oberthal
Postcode: 66649
Afstand:
... km
Int nej. #202213
Genforhandling
Sunlight A 68
Auktionens afslutning: tirs. 12.05.2026, 12.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.