Int nej. #206829
Mulighed for at købe
Sunlight A 60
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 13.39)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sunlight |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | A |
| Modell | 60 |
| Første registrering | 06/2024 |
| Kilometerstand | 6.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.950 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Limburg
Postcode: 65555
Afstand:
... km
Int nej. #206829
Mulighed for at købe
Sunlight A 60
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 13.39)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.