Int nej. #227902
Aktiv
Sun Living A60SP Extra
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sun Living |
| Kategori | Alkove |
| Model | A60SP Extra |
| Første registrering | 06/2021 |
| Kilometerstand | 30.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
2 LED-spots, der sidder i en skinne, er i stykker, men fungerer.
Placering
Tyskland, Hamburg
Postcode: 22549
Afstand:
... km
Int nej. #227902
Aktiv
Sun Living A60SP Extra
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.