Int nej. #227899
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sun Living A 75 SL
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sun Living |
| Kategori | Alkove |
| Model | A 75 SL |
| Første registrering | 07/2021 |
| Kilometerstand | 22.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.400 kg |
| Længde i mm | 7.390 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
En bageste støtte er defekt
Fluenet til overbygningsdøren er defekt, men der er allerede installeret et alternativ
Placering
Tyskland, Bonn
Postcode: 53229
Afstand:
... km
Int nej. #227899
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Sun Living A 75 SL
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.