Int nej. #221389
Aktiv
Sun Living A 75 SL
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 13.35)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Sun Living |
| Kategori | Alkove |
| Model | A 75 SL |
| Første registrering | 02/2020 |
| Kilometerstand | 52.718 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.400 kg |
| Længde i mm | 7.390 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Plastdele på bageste venstre forklæde har en revne
Skader
Placering
Tyskland, Sundern
Postcode: 59846
Afstand:
... km
Int nej. #221389
Aktiv
Sun Living A 75 SL
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 13.35)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.