Int nej. #218255
Aktiv
Roller Team Zefiro 277 M
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 15.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Roller Team |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Zefiro |
| Modell | 277 M |
| Første registrering | 03/2016 |
| Kilometerstand | 68.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 7 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Alufælge | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Satellit-tv uden funktion
Markise sætter sig fast, når den trækkes ind
Ridser i lakken
Dørlås midlertidigt repareret efter indbrud
Placering
Tyskland, Lankau
Postcode: 23881
Afstand:
... km
Int nej. #218255
Aktiv
Roller Team Zefiro 277 M
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 15.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.