Int nej. #212254
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Roller Team Zefiro 266TL
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 09.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Roller Team |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Zefiro |
| Model | 266TL |
| Første registrering | 02/2022 |
| Kilometerstand | 33.450 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.450 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Mindre optiske skader på bagkofangeren i førersiden, 2 buler i passagersiden i det bageste område ved siden af garageporten, kofanger i forskellige farver til højre og venstre ved siden af nummerpladen. Forskellig farve til højre og venstre ved siden af nummerpladen
Placering
Tyskland, Steinbach-Hallenberg
Postcode: 98587
Afstand:
... km
Int nej. #212254
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Roller Team Zefiro 266TL
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 09.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.