Int nej. #218613
Aktiv
Roller Team Zefiro
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 15.00)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Roller Team |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Zefiro |
| Modell | Unbekannt |
| Første registrering | 08/2025 |
| Kilometerstand | 6.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 114 kW (155 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, Apple CarPlay |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bagkofangeren er i stykker og skal udskiftes, men den er fastgjort på en sådan måde, at en udskiftning ikke er absolut nødvendig. Kofangeren alene koster €900 fra producenten. Personligt ville jeg ikke udskifte den uden arbejdstid, fordi den kunne blive beskadiget igen, og så skulle hele kofangeren udskiftes. Ellers er der ingen ulykkesskader eller skader på køretøjet. Køretøjet er stadig under garanti indtil august næste år og har fejl, der stadig er til stede. Følgende vil blive fjernet under garantien
Skader
Placering
Tyskland, Litzendorf
Postcode: 96123
Afstand:
... km
Int nej. #218613
Aktiv
Roller Team Zefiro
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 15.00)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.