Int nej. #228941
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Roller Team Sirio 592
Loading ...
(ons. 27.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Roller Team |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Sirio |
| Modell | 592 |
| Første registrering | 08/2007 |
| Kilometerstand | 60.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.180 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Rinteln
Postcode: 31737
Afstand:
... km
Int nej. #228941
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Roller Team Sirio 592
Loading ...
(ons. 27.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.