Int nej. #218200
Mulighed for at købe
Roller Team Kronos 287 P
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.36)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Roller Team |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | 287 P |
| Første registrering | 03/2023 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 7.450 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Michelau
Postcode: 97513
Afstand:
... km
Int nej. #218200
Mulighed for at købe
Roller Team Kronos 287 P
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.36)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.