Int nej. #223028
Aktiv
Roller Team Kronos 284 M
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 14.36)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Roller Team |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | 284 M |
| Første registrering | 05/2022 |
| Kilometerstand | 13.608 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.250 kg |
| Længde i mm | 7.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Stenslag på passagersiden repareret af Carglas - faktura tilgængelig
Placering
Tyskland, Aurich
Postcode: 26607
Afstand:
... km
Int nej. #223028
Aktiv
Roller Team Kronos 284 M
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 14.36)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.