Int nej. #227959
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Roller Team Kronos 267 TL
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Roller Team |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | 267 TL |
| Første registrering | 11/2025 |
| Kilometerstand | 5.500 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Jüchen
Postcode: 41363
Afstand:
... km
Int nej. #227959
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Roller Team Kronos 267 TL
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.